נס חנוכה – תינוק בין שבוע שזכה בחיים חדשים

נס חנוכה - תינוק בין שבוע שזכה בחיים חדשים
שיתוף

מפגש מרגש בין מתנדבי איחוד הצלה לתינוק שזכה בחייו מחדש.

לפני כחודש וחצי בצהריי יום שבת הוזנקו מתנדבי איחוד הצלה מסניף לכיש לבית הורים טריים באשדוד שבנם בן ה-9 ימים, איבד את ההכרה. מתנדבי איחוד הצלה שגרים ברחוב הסמוך הגיעו אליו ראשונים וזיהו כי הפעוט ללא דופק ולא נושם והחלו מיד בפעולות החייאה בתינוק והוא הובהל לבית החולים קפלן כשהוא מורדם ומונשם.

למרות שמצבו של התינוק הוגדר אנוש והרופאים לא נתנו לו הרבה סיכוי לשרוד, הוא חזר בשבוע שעבר הביתה וזכה לביקור של החובשים שהצילו את חייו.

במפגש המרגש שנערך בבית המשפחה השבוע עם מתנדבי איחוד הצלה דניאל בוקובזה ומשה ויצמן סיפר אביו של התינוק:
"אני זוכר שהיה לחץ נוראי והגעתם כל כך מהר שאנחנו עדיין בשיחת טלפון להזעיק עזרה, בבית החולים הרופאים אמרו לנו במפורש שהילד היה מת לולא ההגעה המהירה שלכם"

מפגש מרגש בין מתנדבי איחוד הצלה לתינוק שזכה בחייו מחדש.

מפגש מרגש בין מתנדבי איחוד הצלה לתינוק שזכה בחייו מחדש.לפני כחודש וחצי בצהריי יום שבת הוזנקו מתנדבי איחוד הצלה מסניף לכיש לבית הורים טריים באשדוד שבנם בן ה-9 ימים, איבד את ההכרה. מתנדבי איחוד הצלה שגרים ברחוב הסמוך הגיעו אליו ראשונים וזיהו כי הפעוט ללא דופק ולא נושם והחלו מיד בפעולות החייאה בתינוק והוא הובל לבית החולים קפלן כשהוא מורדם ומונשם.למרות שמצבו של התינוק הוגדר אנוש והרופאים לא נתנו לו הרבה סיכוי לשרוד, הוא חזר בשבוע שעבר הבייתה וזכה לביקור של החובשים שהצילו את חייו.במפגש המרגש שנערך בבית המשפחה השבוע עם מתנדבי איחוד הצלה דניאל בוקובזה ומשה ויצמן סיפר אביו של התינוק:"אני זוכר שהיה לחץ נוראי והגעתם כל כך מהר שאנחנו עדיין בשיחת טלפון להזעיק עזרה, בבית החולים הרופאים אמרו לנו במפורש שהילד היה מת לולא ההגעה המהירה שלכם"ביום חמישי האחרון ערכו מתנדבי איחוד הצלה ערב חנוכה והדלקת נר שלישי שאליו הגיעה אימו של התינוק וסיפרה כיצד בנה התחיל להרגיש לא טוב ותוך כ-30 שניות הגיע אליה ראשון מתנדב איחוד הצלה דניאל בוקבוזה וכי בבית החולים אמרו לה שהתינוק הגיע כמעט מת. הרופאים גילו כי לתינוק הייתה בעיה לבבית (העורק שהוביל חמצן ללב נסתם) אך הם הצליחו לטפל בו ולייצב את מצבו. באיחוד הצלה שבים וממליצים לציבור הרחב להרשם לקורסי "משפחה בטוחה" שמועברים ללא עלות ע"י איחוד הצלה בשיתוף נורופן לילדים וללמוד כיצד להציל חיים במקרים כאלה ואחרים במפגש חד פעמי בן 4 שעות.להרשמה חייגו 02-5371221.Eli Beer Hatzalah Ze'ev Sofer משה טייטלבוים לייזר היימן משה ויצמן Moti Elmaliach אלי פולק Dovie Maisel איחוד הצלה – הדף הרשמי

Geplaatst door ‎מתנדבי איחוד הצלה – סניף לכיש‎ op Maandag 18 december 2017

 

ביום חמישי האחרון ערכו מתנדבי איחוד הצלה ערב חנוכה והדלקת נר שלישי שאליו הגיעה אימו של התינוק וסיפרה כיצד בנה התחיל להרגיש לא טוב ותוך כ-30 שניות הגיע אליה ראשון מתנדב איחוד הצלה דניאל בוקבוזה וכי בבית החולים אמרו לה שהתינוק הגיע כמעט מת. הרופאים גילו כי לתינוק הייתה בעיה לבבית (העורק שהוביל חמצן ללב נסתם) אך הם הצליחו לטפל בו ולייצב את מצבו.

 

בזכות אלפי מתנדבי איחוד הצלה המצילים מאות אנשים מדי יום, אור החיים לא כבה!
ממשיכים להדליק את מנורת החיים, תורמים לאיחוד הצלה נלחמים בחושך. ומצילים חיים.

רוצים להמשיך להאיר את אור ההצלה תרמו עכשיו לאיחוד הצלה ותזכו להבטחת גדולי ישראל

לחצו כאן וקבלו את התחייבות גדולי ישראל!

כל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא, מרנן ורבנן גדולי הדור מתחייבים שכל מי שתורם לאיחוד הצלה ינצל מגזרות קשות.

באיחוד הצלה שבים וממליצים לציבור הרחב להרשם לקורסי "משפחה בטוחה" שמועברים ללא עלות ע"י איחוד הצלה בשיתוף נורופן לילדים וללמוד כיצד להציל חיים במקרים כאלה ואחרים במפגש חד פעמי בן 4 שעות.

בשנה האחרונה השנה 6,500 מתנדבי איחוד הצלה
טיפלו ביותר מ- 625,000 מקרים רפואיים בזמן הגעה של 160 – 90 שניות!

אנחנו משוכנעים שבעזרתכם אפשר להגיע יותר מהר

אולי גם יעניין אותך