נועם דוד בן שנה ו9 חודשים נמצא ללא רוח חיים בתוך בריכה

נועם דוד בן שנה ו9 חודשים נמצא ללא רוח חיים בתוך בריכה בצימר ליד בית שמש ע"י הסבתא שהתחילה בו פעולות החייאה, תוך דקות ספורות הגיעו מתנדבי איחוד הצלה וביצעו בו החייאה מתקדמת והצליחו להחזיר לו את הדופק והוא פונה במסוק במצב אנוש.

ביום רביעי השבוע מתנדבי איחוד הצלה ביקרו את האמא שרה לוי בבית החולים וההפתעה היתה מדהימה, לראות את הילד החמוד נועם במצב רוח מרומם בלי נזק.
יוגי רימל מתנדב איחוד הצלה שהגיע ראשון למקום חווה אירוע קשה מנשוא, לפני כמה חודשים כשבחור בן 18 מאחד הכפרים ליד גבעת זאב טס במהירות של 180 קמ"ש לתוך מכונית בנו אפרים כשעמד ברמזור. באירוע הקשה איבד יוגי את נכדתו נועם בת ה3 שבועות וכלתו ציפי. בנו אפרים ונכדו איתי בן ה10 עדיין בשיקום ארוך וקשה.
כשיוגי קיבל את קריאת החירום על הילד שטבע בבריכה הוא עזב הכל ורץ להציל אותו והגיע למקום הראשון והתחיל החייאה מתקדמת ביחד עם דודו עמר ועקיבא גל ומיד הצטרפו גם דניאלה סמאג'ה, שימי קפילוף וראש הסניף דוד לף.
כשיוגי הגיע לבית החולים ההפתעה שלו היתה כפולה, זאת היתה סגירת מעגל מושלמת, לא רק שהילד שהציל בריא ושלם הוא גילה ששמו של הילד הוא נועם, בדיוק כמו נכדתו האהובה שכל כך מתגעגע אליה.
ליוגי ולכל משפחתו היתה סגירת מעגל מיוחדת!
כל יום מתנדבי איחוד הצלה מטפלים ב"אסונות קיץ" ובעוד אירועים (כמעט 2,000 ביום!!!!) ולכן איחוד הצלה הוא ארגון כל כך קריטי וחיוני בישראל!

חייבים לראות ולשתף את מה שקרה כשבאו המתנדבים להפגש עם ההורים ומה קרה לנועם דוד.

 

בשנה האחרונה 6,000 מתנדבי איחוד הצלה מכל הארץ, טיפלו ב-584,000 מקרי חירום רפואיים בזמן הגעה של 160 – 90 שניות!
אנחנו משוכנעים שבעזרתכם אפשר להגיע יותר מהר

אולי גם יעניין אותך

זֶה חֲלִיפָתִי
זֶה תְּמורָתִי
זֶה כַּפָּרָתִי

"זֶה הַכֶּסֶף יֵלֵךְ לִצְדָקָה, וַאֲנִי אֵלֵךְ לְחַיִּים טוֹבִים אֲרֻכִּים וּלְשָׁלוֹם"