ים של אושר

שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מרים חויטיקה בת ה90 לא יצאה מביתה כבר 5 שנים עד אמש.

לאחרונה פנתה נכדתה מיטל עשרי לראש העיר ראשון לציון מר רז קינסטליך ולגברת מיכל שוורץ מנהלת האגף לאזרחים ותיקים בראשון לציון, בבקשה לסיוע להוציא אותה מביתה להתאווררות. הבקשה הועברה לראש סניף איחוד הצלה בראשון לציון שלומי בן עמי שנרתם מיד למשימה.

כך אמש הגיעו 4 מתנדבים של איחוד הצלה לביתה של הגברת חויטיקה, הורידו אותה מביתה על גבי כיסא מיוחד במדרגות ביתה והסיעו אותה באמבולנס איחוד הצלה לחוף הים.

מיטל נכדתה של עשרי מספרת: "וואו, מה שעשיתם עבור סבתי אמש היה כל כך מרגש. לאחר שנים רבות שלא יצאה מביתה, לקחתם אותה בכבוד, יחס אישי וחמלה גדולה לחוף הים בראשון לציון. היא כל כך זרחה מאושר ושמחה, אכלנו גלידה ביחד והעברנו מספר שעות של אושר צרוף יחד. אני מבקשת להודות לראש העיר מר רז קינסטליך, ולגברת מיכל שוורץ מנהלת האגף לאזרחים ותיקים שאף העניקה זר פרחים לסבתי. כמובן למתנדבי איחוד הצלה שעשו הכל כדי שנוכל לחוות את האודר הגדול הזה! תודה רבה, בשמי, בשם ילדיה, נכדיה וניניה של סבתי."

שלומי בן עמי ראש סניף ראשון לציון באיחוד הצלה סיפר: "מיד כשקיבלנו את הבקשה התחלנו להתארגן וכך נקבע התאריל המיועד. זו הייתה חוויה גדולה והתרגשות גדולה עבורנו. שליחות גדולה עבורנו לסייע לתושבי העיר ככל שנוכל, אני מודה למתנדבים אורן רוספשה, מוטי חלבי, דימטרי קברטובסקי שעזבו את עיסוקיהם והתפנו למשימה חשובה זו"

צילום: פרטי

בשנה האחרונה 6,000 מתנדבי איחוד הצלה מכל הארץ, טיפלו ב-584,000 מקרי חירום רפואיים בזמן הגעה של 160 – 90 שניות!
אנחנו משוכנעים שבעזרתכם אפשר להגיע יותר מהר

אולי גם יעניין אותך

תרומה באמצעות PayBox