המציל והניצול נפגשו

יוני עוזיהו איחוד הצלה
שיתוף

יום אחרי שליבו של ולדימיר הפסיק לפעום, הוא פגש את מתנדב איחוד הצלה יוני עוזיהו שהחזיר אותו לחיים.

כמידי ערב יוני עוזיהו ישב בכיתת הלימוד במכללת אורט ברחובות, הטלפון של יוני רטט, יוני שמתנדב באיחוד הצלה ככונן רפואת חירום, זמין בכל רגע לקריאות חירום בעזרת אפליקציה ייחודית שמזניקה אותו למקרים בסביבתו.

המקרה היה על אדם שכרגע בדום נשימה, מבט זריז על המפה באפליקציה גילה כי מדובר בכמה רחובות לידו, המרצה הנהן ליוני עם הראש כאילו אומר לך תציל חיים הכל בסדר, תוך כמה שניות וזעקות הסירנה העירו את מרחבי המכללה, יוני כבר היה על האופנולנס בדהרה להציל חיים. למרות פקקי התנועה שיש באזור יוני הצליח להגיע לכניסה לבניין תוך פחות משלושים שניות.

יוני ראה את ולדימיר מוטל על הרצפה, ללא דופק וללא נשימה, מיד החל בביצוע פעולות החייאה מתקדמות, חיבר את מכשיר הדפיברילטור, שמיד הורה על מתן שוק חשמלי ללב. שהחזיר לפעולה סדירה את הלב, ואת ולדימיר לחיים. ניידת טיפול נמרץ פינתה את וולדימיר לבית החולים כשהוא במצב יציב.

יוני שנרגש מכך שהיה שותף לסיפור תחיית המתים בזכות ההגעה המהירה, הרגיש חובה להגיע לבית החולים ולברר מה מצבו.

את המשפחה המרוגשת של וולדמיר הוא פגש במסדרון בית החולים, הם שמחו לפגוש שוב את 'יוני עוזיהו' המלאך בכתום שהציל את חיי אביהם. ומיד הפגישו שוב בינו לבין וולדימיר, יוני סיפר לו על הפעולות הרפואיות שעשה, ועל כך שבזכות ההגעה המהירה והדפיברילטור הם שוב נפגשים.

בסיום המפגש המרגש הודו שוב בני המשפחה ליוני, והודיעו לו שמבחינתם הוא חלק משפחה!

 

 

בשנה האחרונה השנה 6,500 מתנדבי איחוד הצלה
טיפלו ביותר מ- 625,000 מקרים רפואיים בזמן הגעה של 160 – 90 שניות!

אנחנו משוכנעים שבעזרתכם אפשר להגיע יותר מהר

אולי גם יעניין אותך