המטופל שהצילו את חייו מהכשת נחש החזיר להם טובה

שיתוף

לפני שנה וחצי המתנדב אליהו חיים מימון מסניף חולון הגיע לקריאה של הכשת נחש.

הגעתו כראשון ולאחר מכן הצטרפותם של עוד שלושה מתנדבים הצילו את חייו של רפי גיא-רון, שהוכש על ידי נחש צפע בוגר בחצר ביתו הסמוכה לחולות חולון. לדברי אישתו מתנדב איחוד הצלה אליהו חיים מימון הגיע תוך דקה מהרגע שהתקשרה ופעל בקור רוח בפעולות החייאה יחד עם הצוות שהצטרף אליו תוך כמה שניות לאחר הגעתו אליהם. "בזכותכם אני ממשיכה להזדקן לצד בעלי" אמרה בהתרגשות למתנדבים

היום הם העניקו תיק חובש למתנדב כהוקרה על הצלת חיים.

ולמה שנה וחצי אחרי? כי הם חסכו שקל לשקל כדי לתרום זאת.


רוצה גם להיות שותף בהצלת חיים?

תרום וסייע ברכישת תיק החייאה מתקדם – הכולל ציוד לטיפול בהחייאה, חוסר הכרה, בפצועי טראומה, תאונות דרכים ופציעות קשות, מלאי למתנדב למשך שלוש שנים.

הדקות הראשונות הן קריטיות להצלת חייו של החולה או הפצוע, ערכת ההחייאה מאפשרת לאלפי מתנדבים להציל חיים בכל מצב ללא צורך להמתין לצוות האמבולנס, מערכת מתקדמת המשולבת GPS מאתרת את המתנדב הקרוב למקום האירוע ומזניקה אותו להתחיל פעולות החייאה עד להגעת האמבולנס. במצב זה כל שנייה חשובה ומגדילה את סיכויי החולה להינצל ללא נזק.

ערכת החייאה אחת, יכולה להציל חיי אדם רבים, בערכה יש ציוד רפואי מתקדם הדרוש בעת הגשת עזרה ראשונה למחוסרי הכרה. הציוד בתיק ההחייאה מתכלה במהירות משום שחובשי איחוד הצלה מגישים בכל יום טיפול רפואי. תרומת תיק ההחייאה תסייע לנו לחדש את מלאי הציוד של החובשים, הפרמדיקים והרופאים של איחוד הצלה שמגישים בכל יום טיפול מציל חיים בכל יום.

התרומה כוללת עלות תחזוקה ופעילות לשלוש שנים

תרומת תיק החייאה 

בשנה האחרונה 6,200 מתנדבי איחוד הצלה מכל הארץ, טיפלו ב-584,000 מקרי חירום רפואיים בזמן הגעה של 160 – 90 שניות!
אנחנו משוכנעים שבעזרתכם אפשר להגיע יותר מהר

אולי גם יעניין אותך