זריז! מתאים לך 3 שנים של רוגע כלכלי מושלם?

ארגון המתנדבים הלאומי - איחוד הצלה

אין לך זמן להתלבט – כל מי שמצטרף עד היום בלילה

(יום שני – 13.09.22) נכנס להגרלת בונוס על תווי קניה בשווי 20,000 ₪ שיסדרו לכם את החגים!
ב-50 ₪ לחודש למשך שנה אחת בלבד, תיכנסו להגרלה על 3 שנים של רוגע כלכלי

גם רוגע כלכלי וגם הגרלת בונוס!

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות ב'שלוש שנים של רוגע כלכלי'>>>

 

הגרלת 'רוגע כלכלי של 'איחוד הצלה': מצילים וזוכים גם במשכורת חודשית, גם רכב יוקרתי וגם שיפוץ לבית. ובנוסף!!! הרוכשים רק עד הלילה בחצות נכנסים להגרלת בונוס חינם על תווי קנייה בשווי 20,000 שקלים שיסדרו לכם את החגים.

הגרלת 'איחוד הצלה' יוצאת לדרך בפעם השמינית,  עם הגרלת זריזות שמסתיימת הלילה (ג') בחצות. אתם חייבים להבטיח את מקומכם בהגרלה, שיכולה להעניק לכם שקט כלכלי לשלוש שנים ולסדר לכם את תקופת החגים עם חבילת תווים שווה במיוחד בסכום של 20,000 שקלים. אז למה אתם מחכים?

בכל פינת רחוב רואים אותם. קולות הסירנה שלהם לא פעם גורמים לנו להחסיר פעימה. הידיעה שהם בכל מקום מעניקה ביטחון. אנחנו יודעים שחלילה משהו משתבש המתנדבים של 'איחוד הצלה' יהיו הראשונים להגיע לזירה.  מאחורי כל הדבר הזה עומד משהו גדול 'איחוד הצלה'.

שמונה שנים, שמונה פעמים, שהפכתם כל פעם לשותפים בהצלת חיים. כיאה לשותפים מכובדים, אתם דואגים למתנדבים ואנחנו ב'איחוד הצלה' דואגים להפתיע אתכם והפעם בגדול. 3 שנים של רוגע כלכלי. תחשבו על זה שוב. 3 שנים שאתם לא צריכים לדאוג. 3 שנים שאתם הולכים לחיות כמו מלכים. משכורת מכובדת של 12,500 שקל  נכנסת כל חודש ישירות לחשבון הבנק שלכם. רכב חדש ומפואר יונדאי קונה 2022. ואי אפשר בלי דירה נאה, אז אנחנו גם נדאג לשפץ לכם את הדירה .

אם תזדרזו ותרכשו את כרטיסי ההגרלה עד הלילה בחצות, תוכלו אולי לסדר לעצמכם גם את החגים הקרובים, עם תווי קנייה בשווי של 20,000 שקלים!

בקיצור תתחילו לחלום על החיים של בני מלכים לשלוש שנים.

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות ב'שלוש שנים של רוגע כלכלי'>>>

בעלי הכשרה רפואית, מעוניינים להצטרף להתנדבות באיחוד הצלה

אולי גם יעניין אותך