השר הנדל חנך את מכשירי הקשר וההזנקה החדשים של איחוד הצלה

השר הנדל חנך את מכשירי הקשר וההזנקה החדשים של איחוד הצלה

שר התקשורת יועז הנדל, חנך לפני דקות אחדות מכשירי קשר והזנקה מתקדמים שיכנסו כעת לשימוש בארגון רפואת החירום איחוד הצלה. המכשירים מסוג ראגר המחוברים לרשתות התקשורת של פרטנר ופלאפון, כוללים אפליקציות שפותחו על ידי אלביט מערכות. המכשיר משמש קשר מבצעי מבוסס PTT עם אפליקציית הזנקה מבוססת GPS. מדובר במכשירים מוקשחים שמותאמים לפעילות שטח אינטסיבית.

השר הנדל, ביקר לפני זמן קצר במטה הארצי של איחוד הצלה בירושלים. את הביקור הובילו מנכ"ל הארגון אלי פולק, סמנכ"ל המבצעים דב מייזל ואחראי קשרי ממשל שבי רפפורט שהציגו לשר את פעילות המתנדבים בחירום ובשגרה. השר התרשם מהעובדה כי מתנדבי הארגון מגיעים מכל גווני החברה בישראל וכי יהודים וערבים, חילונים וחרדים ועוד פועלים יחד להצלת חיים. מנהל אגף המבצעים באיחוד הצלה, מושיקו מוסקוביץ ומנהל אגף מוקדים וטכנולוגיה מבצעית זהר אלי הציגו לשר הנדל את מערכות התקשורת המתקדמות שמפעיל המוקד כדי להציל חיים.

השר הנדל אמר כי "מעניין לראות איך זיהיתם את הצורך בהגעה מהירה לחולה ופצוע והקמתם את הארגון הזה. איחוד הצלה עוסק לא רק בהצלת חיים אלא גם בהצלת החברה הישראלית כשהוא מאחד יחד מתנדבים מכל גווני החברה".

מנכ"ל איחוד הצלה, אלי פולק: "אנחנו מודים לשר על הביקור ודבריו החמים. הביקור של השר הנדל מכבד אותנו ואת 6,200 המתנדבים שלנו ונותן לנו רוח גבית להמשיך ולהציל חיים".

 

צילומים: יחיאל גורפיין

 

בשנה האחרונה מעל 6,000 מתנדבי איחוד הצלה מכל הארץ, טיפלו ב-625,000 מקרי חירום רפואיים בזמן הגעה של 160 – 90 שניות!
אנחנו משוכנעים שבעזרתכם אפשר להגיע יותר מהר

אולי גם יעניין אותך

תרומה באמצעות PayBox