תרומת דפיברילטור מציל חיים

פעילות איחוד הצלה

דפיברילטור (מתן שוק חשמלי) מציל חיים

עקב המחסור במכשיר דפיברילטור, מכשיר מיוחד שעוזר להחזיר דופק במצב של דום לב והחייאה, הוקם פרויקט מיוחד לפרוס ככל שניתן דפיברילטורים מצילי חיים בכל רחבי הארץ, ואנחנו צריכים אותך בשביל שנוכל להציל עוד חיים.

תרום וסייע ברכישת דפיברילטור (מתן שוק חשמלי) מציל חיים – מכשיר למתן שוק חשמלי ללב בהחייאה, לילדים ולמבוגרים.

דווקא בימים אלו כשהשגרה לא ברורה לאף אחד ומקרי החירום הרפואיים מכפילים את עצמם, מתנדבי איחוד הצלה צריכים אותך שתעזור להם להציל חיים.

 מעל 6,200 מתנדבי איחוד הצלה הפרוסים בכל רחבי הארץ הנותנים בכל יום מענה ראשוני ליותר מ- 2,000 קריאות חירום רפואיים עם ממוצע הגעה של 90 שניות בערים מרכזיות, יותר מ- 25,000 אנשים בישראל חווים מדי שנה דום לב.

לצערנו רק 50% מהמתנדבים מצוידים עם דפיברילטורים שהוא מכשיר קריטי וחיוני בהצלת חיים. הדפיברילטור מחזיר את פעילות הלב גם לאחר שהפסיק לפעול!

דפיברילטור הוא מכשיר החייאה מציל חיים שיכול לעשות את ההבדל בין חיים למוות במקרה של דום לב. הדפיברילטור מחזיר את קצב הלב לפעולה סדירה על ידי מתן שוק חשמלי במצב של דום לב. מטרת איחוד הצלה היא לצייד את כל אחד ממתנדבינו במכשיר דפיברילטור. כך נוכל להציל את חייהם של יותר אנשים שלוקים בליבם. אך עלותו הגבוהה של המכשיר אינה מאפשרת לנו לצייד כל מתנדב בדפיברילטור וכיום רק מחצית מהמתנדבים מחזיקים במכשיר החייאה. תרומת מכשיר החייאה תסייע לנו להגיע ליעד: דפיברילטור לכל חובש, פרמדיק או רופא ותסייע לנו להציל חיים.

​​​​​​​ואנחנו חייבים עוד מכשירים נוספים בשביל שלכל מתנדב יהיה את המכשיר היקר והחיוני בהצלת חיים, כדי שיוכלו לצאת ולהציל חיים.

 

לתרומה וסיוע ברכישת דפיברילטור – מכשיר למתן שוק חשמלי ללב בהחייאה, לילדים ולמבוגרים.

התרומה כוללת עלות תחזוקה, פעילות הדפיברילטור והמדבקות לשלוש שנים

בזכות העזרה שלך נוכל להציל עוד חיים
"כל המציל נפש אחת… כאילו קיים עולם מלא"