ציוד החייאה לתינוקות

ערכת החייאה לילדים

תרומת ציוד החייאה והנשמה לתינוקות
בעמוד הבא ניתן לפרוס את התרומה לתשלומים

תרום וסייע ברכישת ציוד החייאה לתינוקות – ציוד ההחייאה מותאם במיוחד לתינוקות ומשמש לביצוע פעולות החייאה מתקדמות מצילות חיים לתינוקות בדום לב או מצוקה נשימתית חריפה.

 "אני זוכר שהיה לחץ, והגעתם כל כך מהר כשעדיין היינו בשיחת טלפון להזעיק עזרה"

סיפר האבא בהתרגשות

זה קרה ביום שבת בצהרים, מתנדבי איחוד הצלה מסניף לכיש הוזנקו לתינוק בן 9 ימים שאיבד את ההכרה.

אימו של התינוק סיפרה שהיא ראתה איך שהוא מתחיל לאבד את ההכרה וצבע הפנים שלו התחיל להשתנות, היא קראה לעזרה, עוד בשיחת הטלפון מתנדב איחוד הצלה שגר ברחוב הוציא לה אותו מהידים, והחל לבצע פעולות החייאה מתקדמות עם ציוד החייאה מיוחד המותאם לתינוקות. והתינוק פונה במצב אנוש לבית החולים.

לדברי הרופאים "אם לא היו מגיעים מתנדבי איחוד הצלה תוך חצי דקה וביצעו החייאה עם ציוד יעודי לגיל הזה, התינוק היה מת" למרות שמצבו של התינוק הוגדר אנוש והרופאים לא נתנו לו סיכוי לשרוד, ב"ה הוא חזר שבוע שעבר בריא לבית.

תרום וסייע ברכישת ציוד החייאה מותאם במיוחד לתינוקות בדום לב

"אני זוכר שהיה לחץ, והגעתם כל כך מהר כשעדיין היינו בשיחת טלפון להזעיק עזרה" סיפר האבא זה קרה ביום שבת בצהרים, מתנדבי איחוד הצלה מסניף לכיש הוזנקו לתינוק בן 9 ימים שאיבד את ההכרה."ראיתי אותו שהפנים שלו מתחילים להכחיל והוא התחיל לאבד את ההכרה, צעקתי לעזרה, סיפרה האמא ועוד בשיחת הטלפון למוקד רפואי, מתנדב איחוד הצלה שגר ברחוב שלנו הוציא לי אותו מהידים, והתחיל להנשים אותו ולעשות לו החייאה"לאחר דקות ארוכות של ניסיונות החייאה עם ציוד החייאה מיוחד המותאם לתינוקות. התינוק פונה במצב אנוש לבית החולים.לדברי הרופאים "אם לא היו מגיעים מתנדבי איחוד הצלה תוך חצי דקה וביצעו החייאה עם ציוד יעודי לגיל הזה, התינוק היה מת" למרות שמצבו של התינוק הוגדר אנוש והרופאים לא נתנו לו סיכוי לשרוד, ב"ה הוא חזר שבוע שעבר בריא לבית.בניגוד לדעה הרווחת, ילדים ותינוקות אינם מבוגרים קטנים. המבנה הפיזיולוגי שלהם שונה ולכן גם בעת הגשת טיפול רפואי לתינוק או ילד נדרש ציוד רפואי ייעודי ומתאים. תרומה של ציוד החייאה המיועד לתינוקות תסייע לחובשים, לפרמדיקים ולרופאים של איחוד הצלה להגיש עזרה רפואית מקצועית ויעילה לתינוקות ולהציל את חייהם.

פורסם על ידי ‏איחוד הצלה‏ ב- יום שני, 1 בינואר 2018

הקלטת הדרכת החייאה במוקד איחוד הצלה 

בניגוד לדעה הרווחת, ילדים ותינוקות אינם מבוגרים קטנים. המבנה הפיזיולוגי שלהם שונה ולכן גם בעת הגשת טיפול רפואי לתינוק או ילד נדרש ציוד רפואי ייעודי ומתאים. תרומה של ציוד החייאה המיועד לתינוקות תסייע לחובשים, לפרמדיקים ולרופאים של איחוד הצלה להגיש עזרה רפואית מקצועית ויעילה לתינוקות ולהציל את חייהם.

התרומה כוללת עלות תחזוקה ופעילות ערכת ההחייאה לשלוש שנים