ערכת חירום טקטית

התרומה שלך מצילה חיים!

0

היעד שלנו...

0
בדרך אל היעד...

בכל יום שומעים על
עוד פיגוע ועוד אירוע קשה...

'איחוד הצלה'
חייבים 'ערכת חירום טקטית'
לכל מתנדב!

השנה האחרונה הייתה קשה במיוחד עבור מתנדבי איחוד הצלה היוצאים לכל מקרי חירום! 

בשנה זו הייתה עליה של 61% במקרי הטרור הקשים.

באיחוד הצלה זמן = חיים! במיוחד בפציעות מסכנות חיים, כל שניה קריטית, כל רגע שחסכנו מעלה את סיכויי ההישרדות של הפצוע.

איחוד הצלה לא גובה תשלום מחולים ופצועים, הצלת החיים מתאפשרת רק בזכות תרומות של אזרחים יקרים שהצלת חיים יקרה להם. בתרומה שלהם הם למעשה מצילים את הסביבה שלהם, בעזרת התרומות אנו באיחוד הצלה יכולים להקים עוד מערך מתנדבים באיזורים שחסר בהם, בזכות התרומות אנו יכולים לרכוש עוד ציוד יקר.

בזכות תרומת 'ערכת חירום טקטית'
נצליח להציל עוד
פצוע קשה בפיגוע טרור פצוע קשה מתאונת דרכים תינוק שנפגע מרסיסי טילים פצוע קשה במלחמה מטופל בהחייאה

בעקבות עליית מקרי הטרור, איחוד הצלה שחולל את מהפכת "מהירות הגעה לכל מקרי חירום" הכניס לשימוש מידי את 'ערכת החירום הטקטית' ואנו זקוקים בדחיפות לערכות כדי לאפשר לעוד מתנדבים להציל חיים במקרים קשים של פיגועי טרור

בערכת החירום הטקטית – יש ציוד מיוחד המותאם לטיפול חירום בפציעות קשות המאפיינות פיגועי טרור ומקרים קשים גם בתנאי שטח מורכבים, כדי שהמתנדבים יוכלו לתת מענה חירום תוך שניות מההזנקה למקרה ולהציל את חיי הנפגעים.

הערכה המיוחדת פותחה ועוצבה במיוחד כדי לאפשר למתנדבים לטפל גם במצבי כאוס מורכבים, הערכה קומפקטית ומכילה את כל הציוד הקריטי לפציעות קשות, הערכה כבר נתנה מענה באירועי הטרור האחרונים ובזכותה המתנדבים הצליחו להציל עוד חיי אדם יקרים.

עזרו לנו לצייד את כל 6,200 מתנדבי איחוד הצלה בערכת החירום הטקטית, כדי שיוכלו לתת מענה מידי בכל אירוע טרור, לחסוך זמן יקר ולהציל את חיי הפצועים.

עלות ערכת חירום טקטית היא :1200 ₪

תרמו עכשיו והיו שותפים בהצלת חיים.

'ערכת חירום טקטית' אחת  יכולה להציל חיי אדם רבים!

הדקות הראשונות הן קריטיות להצלת חייו של הפצוע, ערכת חירום טקטית מאפשרת לאלפי מתנדבים להציל חיים בכל מצב ללא צורך להמתין לצוות האמבולנס, מערכת מתקדמת המשולבת GPS מאתרת את המתנדב הקרוב למקום האירוע ומזניקה אותו להתחיל פעולות קריטיות מצילות חיים עד להגעת האמבולנס. במצב זה כל שנייה חשובה ומגדילה את סיכויי הפצוע להינצל ללא נזק.

בערכה יש ציוד רפואי מתקדם הדרוש בעת הגשת עזרה ראשונה למקרי טראומה קשים. 

תרמו עכשיו והצילו חיים! >>