בתי חולים חובשי מלר"ד

מתנדב איחוד הצלה

תרומה עבור פרויקט בתי חולים
בעמוד הבא ניתן לפרוס את התרומה לתשלומים

מתנדבי ‘איחוד הצלה’ המשתלבים בעבודת חדרי המיון הם בעלי ידע מקצועי אותו רכשו במהלך שנות התנדבותם בארגון, ובליווי הצוותים המקצועיים של חדרי המיון הם נותנים כתף לצוות חדרי המיון. שילוב זה מקנה למתנדבים השתלמות מקצועית נרחבת והעשרת הידע. מנהלי חדרי המיון בהם פועל הפרויקט מברכים על היוזמה של ‘איחוד הצלה’, ומציינים בפני ראשי הארגון כי מתנדבי ‘איחוד הצלה’ נותנים מענה למצוקה אמיתית הקיימת בחדרי המיון בישראל, וניכרת בהם רוח ההתנדבות ורמת הידע המקצועי.

 

בפרויקט בתי חולים של ‘איחוד הצלה’ משולבים חובשי הארגון בפעילות בחדרי המיון של בתי חולים שונים ברחבי הארץ. מטרת הפרויקט היא להקל על הלחץ בחדרי המיון שנובע ממחסור בכוח אדם ולתת למתנדבים הזדמנות להתנסות בפרוצדורות רפואיות גם במתווה בית חולים. הפרויקט שיצא לדרך בסוף שנת 2011 פועל כיום במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים, באיכילוב בתל אביב, במרכז הרפואי שיבא-תל השומר, בוולפסון שבחולון, בלינסון בפתח תקוה, זיו בצפת, המרכז הרפואי לגליל בנהריה, בית החולים רמב"ם בחיפה ובית חולים העמק בעפולה.

 

הפרויקט הוקם לאור ההבנה שמצבם של חדרי המיון בישראל הולך ונהיה קשה יותר ויותר. העומס המוטל על הצוותים הרפואיים בחדרי המיון שנמצא פעמים רבות בתפוסה של יותר ממאה אחוזים הופך כבד מאוד והצוותים המסורים והמקצועיים מתקשים לעמוד בעומס. חובשי איחוד הצלה משלבים כוחות עם הצוותים הרפואיים של חדרי המיון במטרה להקל על העומס ומעשירים את הידע הרפואי שלהם.