נורופן

נורופן איחוד הצלה משפחה בטוחה

משפחה בטוחה – בשיתוף נורופן לילדים

ארגון “איחוד הצלה” יוזם מעת לעת פרויקטים שונים בנושא הצלת חיים לטובת הציבור הרחב, ביניהם קורס “משפחה בטוחה” בשיתוף חברת נורופן לילדים.

 

נורופן איחוד הצלה משפחה בטוחה

הדרכת משפחה בטוחה

נורופן איחוד הצלה משפחה בטוחה

חברת רקיט בנקיזר המשווקת את המותג "נורופן" וארגון רפואת החירום 'איחוד הצלה' מקיימים יחד את פרויקט "משפחה בטוחה" במסגרתו נערכו ונערכים מאות קורסי עזרה ראשונה ברחבי הארץ. מטרת הקורסים היא להעניק להורים לילדים הכשרה בסיסית בהגשת עזרה ראשונה מצילת חיים במקרה חירום רפואי. ההשתתפות בקורס היא בחינם. באירוע חירום רפואי, הגשת עזרה ראשונה בדקות הראשונות היא קריטית לייצוב מצבו של החולה או הפצוע וככל שיקבל טיפול בדקות הראשונות למקרה, יגברו סיכוייו של החולה או הפצוע להינצל כאמור, קורס "משפחה בטוחה" מעניק כלים להגשת עזרה ראשונה באירוע חירום רפואי עד להגעת צוות טיפול מקצועי. המיזם הינו בעל חשיבות לאומית ושני הארגונים שמו לעצמם למטרה לקדם את נושא העזרה הראשונה, הבטיחות והצלת חייהם של ילדים ומבוגרים.

קורס בן 4 שעות ומיועד לכלל האוכלוסייה. בקורס נלמדים עקרונות ההחייאה הבסיסית וטיפול בחנק במבוגר ותינוק, וכן טיפול באירועי חירום שונים העשויים להתרחש בחיי היומיום, כגון: התכווצויות חום, כוויות, עצירת שטף דם.

פרויקט “משפחה בטוחה” מתקיים בכל רחבי הארץ, במטרה ללמד כל אזרח את הכללים הבסיסיים בהגשת עזרה ראשונה ופעולות מצילות חיים, עד הגעת צוות בכיר ומיומן. אלפי גברים ונשים עברו עד היום את ההכשרה, חלקם אף הצילו חיים בעזרת הידע שרכשו.

 

פרויקט "משפחה בטוחה" מתקיים בכל רחבי הארץ, במטרה ללמד כל אזרח את הכללים הבסיסיים בהגשת עזרה ראשונה.

הפרוייקט הינו בעל חשיבות רבה בהצלת חיי אדם, כידוע, הרגעים הראשונים הם הקריטיים ביותר לצורך ייצוב מצבו של החולה/פצוע, וככל שיקדים להגיע אדם שיידע להעניק את הטיפול הראשוני ,

כך יגברו סיכוייו להינצל ולהימנע מנזק בלתי הפיך.

מטרת הפרויקט שכל אזרח במדינת ישראל יידע לבצע החייאה ופעולות ראשונות מצילות חיים עד להגעת צוות בכיר יותר.

הקורס מיועד לכלל האוכלוסיה, ובעיקר להורים, גננות, מטפלות, צוותי חינוך בבתי ספר, מוסדות חינוך ועוד.

להרשמה: hadracha@1221.org.il

052-7626649