אפי פלדמן

אפי פלדמן

אפי פלדמן
ראש סניף בני ברק והסביבה

אפי (30) נשוי + 3 נהג אמבולנס וחובש בכיר בהכשרתו הרפואית, למד לתואר ראשון בקרית אונו ומשמש במגוון תפקידים ציבוריים ופרטיים, בניהם מנכ"ל של ארגון חזקו המסייע להורים שכולים, בבעלותו ת"ת (בי"ס פרטי) בעיר, בעלים ומנהל של חברת אמבולנס בני ברק ועוד.

אפי החל את פעילותו באיחוד הצלה בשנת 2010 יחד עם צוות קטן מהעיר בני ברק שהצטרף לארגון ומונה בערב הצטרפות לשמש כראש צוות בני ברק, לאחר תקופה קצרה הפך הצוות לסניף , במשך השנים הצטרפו לסניף בני ברק מתנדבים רבים וכן התקיימו מספר קורסי חובשים עד אשר כיום מונה הצוות 150 מתנדבים, רופאים, פרמדיקים, אחים סיעודיים, חובשים בכירים וחובשים אשר נותנים מענה לעשרות קריאות חירום מידי יום.

סיפור הצטרפותו של אפי למערך העזרה ראשונה בישראל שזור בפיגוע הטרקטור הראשון שהתרחש ברח' יפו בירושלים, שם זכו הוא ואשתו להנצל ברגע האחרון ממש ממות, אל מול החוסר אונים מלעזור לזקוקים לכך שהיו שרועים על הרצפה – קיבל החלטה כי הוא רוצה לתרום לפיתוח מערך העזרה ראשונה ועוד באותו יום החל ללמוד בקורס חובשים.

אפי הוביל את סניף בני ברק לגוף המקיים שת"פ עם כלל גורמי החירום – רשות עירונית, משטרה, כב"א ושאר גופי החירום וארגוני החסד ומשתתף באופן קבוע בישיבות עדכון ותרגולים, ובמקביל הוביל את בני ברק להיות העיר אשר מחוברת לאיחוד הצלה, בהטמעת המושג, בני ברק יודעת – 1221.

במקביל להתנדבותו כראש סניף, אפי מפעיל באיחוד הצלה הארצי מספר פרוייקטים כשאר הבולטים בניהם הוא פרוייקט משפחה בטוחה – אשר מתקיים בכל רחבי הארץ, במטרה ללמד כל אזרח את הכללים הבסיסיים בהגשת עזרה ראשונה ופעולות מצילות חיים, וכן את פרוייקט הגיוס ההמוני – המכירה הסינית.

בנוסף אפי מנהל את עמותת "איחוד האמבולנסים" המאחד את האמבולנסים הפרטיים בישראל, העמותה נוסדה במטרה להוות גוף מקצועי המאגד את חברות האמבולנסים הפרטיים בכדי לקדם את מעמדן ואת האינטרסים החשובים להם ולמדינה.

משרדי איחוד הצלה בני ברק ממוקמים ברחוב שלמה המלך 9 קומת קרקע
פייסבוק סניפי: facebook.com/1221bb

זֶה חֲלִיפָתִי
זֶה תְּמורָתִי
זֶה כַּפָּרָתִי

"זֶה הַכֶּסֶף יֵלֵךְ לִצְדָקָה, וַאֲנִי אֵלֵךְ לְחַיִּים טוֹבִים אֲרֻכִּים וּלְשָׁלוֹם"