פרוייקט תן כבוד של איחוד הצלה יופעל בעיר רחובות בשיתוף האגף לשירותים חברתיים של עיריית רחובות

פרוייקט תן כבוד של איחוד הצלה יופעל בעיר רחובות בשיתוף האגף לשירותים חברתיים של עיריית רחובות

מ"מ ראש העיר מר זוהר בלום ומחזיק תיק הרווחה מר שמוליק דנזן ביקרו אמש בארגון איחוד הצלה – סניף רחובות וסיכמו על הפעלת פרוייקט תן כבוד בעיר

ארגון איחוד הצלה הינו ארגון מתנדבים המפעיל 6200 מתנדבי כל רחבי הארץ. המתנדבים פועלים להגשת עזרה ראשונה לחולים ונפגעים עד להגעת האמבולנס והם פועלים על גבי רכבים פרטיים, אופנועי אמבולנס, אופניים, אמבולנסים ועוד כלים יחודיים.

אתמול (ה') הגיעו מ"מ ראש העיר רחובות מר זוהר בלום ומחזיק תיק הרווחה חבר המועצה מר שמוליק דאנזן לביקור בבית המתנדב של איחוד הצלה ברחובות ונפגשו עם ראש הסניף מר יוני רוטנברג, סגנו ישראל פרץ ומתנדבים נוספים.

זוהר ודאנזן קיבלו סקירה מקיפה מראש הסניף רוטנברג על פעילות הארגון ברחובות, על האמצעים המיוחדים הקיימים למתנדבים ועל כלל פעילות המתנדבים למען תושבי רחובות בשגרה ובחירום. כחלק מהפגישה נבחנו שיתופי פעולה עתידיים וביניהם הפעלת פרוייקט "תן כבוד" של איחוד הצלה ברחובות, בו מתנדבים נפגשים עם בני הגיל השלישי לוקחים להם מדדים רפואיים ובעיקר נמצאים שם כאוזן קשבת עבורם.

מ"מ ראש העיר רחובות מר זוהר בלום מסר: "מדובר בארגון חשוב למען תושבי העיר, אני נמצא כאן היום על מנת לחזק את עבודתם המסורה של ארגון איחוד הצלה למען תושבי העיר. אני מודה למתנדבי הארגון על כל פעילותם בשגרה ובחירום למען תושבי רחובות אין ספק כי הם עושים חסד של ממש."

חבר המועצה ומחזיק תיק הרווחה מר שמוליק דאנזן: "אני שמח על שיתוף הפעולה עם ארגון איחוד הצלה והרחבת הפעילות שלו לבני הגיל השלישי תושבי העיר רחובות. אין ספק כי זהו פרוייקט חשוב והמתנדבים יהיו אוזן נוספת עבורנו אצל בני הגיל השלישי."

יוני רוטנברג ראש סניף איחוד הצלה ברחובות: "אני מודה למר זוהר בלום ומר שמוליק דאנזן על תמיכתם הגדולה בארגון איחוד הצלה וכן על שיתוף הפעולה החדש למען בני הגיל השלישי במסגרת פרוייקט תן כבוד של איחוד הצלה. זו הזדמנות מצוינת לומר תודה גדולה למתנדבים הרבים אשר עושים לילות כימים למען תושבי רחובות בשגרה ובחירום למען הצלת חיים"

 

בשנה האחרונה מעל 6,000 מתנדבי איחוד הצלה מכל הארץ, טיפלו ב-625,000 מקרי חירום רפואיים בזמן הגעה של 160 – 90 שניות!
אנחנו משוכנעים שבעזרתכם אפשר להגיע יותר מהר

אולי גם יעניין אותך

תרומה באמצעות PayBox