פלאפון תספק את שירותי התקשורת לאיחוד הצלה

פלאפון תספק את שירותי התקשורת לאיחוד הצלה

חברת פלאפון תספק לכ-6,000 המתנדבים של ארגון איחוד הצלה שירותי תקשורת ואפליקציית תקשורת ארגונית, באמצעות מערכת שפותחה על ידי אלביט, שיסייעו למתנדבים להגיע במהירות לאירועי חירום רפואיים

מתוך Walla

חברת פלאפון נבחרה לספק שירותי תקשורת ואת אפליקציית התקשורת ארגונית PELEPHONE PTT לארגון אחוד הצלה לתקופה של 3 שנים.

איחוד הצלה בחר בשירות PELEPHONE PTT לצורך ניהול התקשורת הארגונית של כ-6,000 מתנדביו, באמצעות מכשירי סלולר ייעודים המתאימים לסביבת עבודתם, לאחר פיילוט רחב היקף שהוכתר בהצלחה.

מערכת ה PTT מבוססת על טכנולוגית WideBridge מבית אלביט מערכות, אשר מספקת תקשורת ותמונת מצב מלאה של כלל הארגון, כמו גם חיבור למכשירים ומערכות IT ההופכת את התקשורת בין אנשים ומכשירים למציאות עכשווית.

כלומר בעת אירוע רפואי, מוקד איחוד הצלה פונה למתנדבים הקרובים ביותר למקום האירוע והקריאה נשמעת במכשירים הסלולריים באופן מתפרץ: השיחה נשמעת בספיקר ללא צורך במענה של המתנדב. כמו כן המערכת מאפשרת ניהול שיחות אישיות וקבוצתיות או הודעות כתובות בין המתנדבים לבין המוקד הרפואי של איחוד הצלה.

"שמחים לקחת חלק בעבודת הקודש היומיומית"

לדברי גיא שנקמן, סמנכ"ל החטיבה העסקית בפלאפון, yes ובזק בינלאומי: "איחוד הצלה עושים עבודה יוצאת דופן למען הצלת חיי אדם בישראל, כאשר המתנדבים שלהם מגיעים לפצועים וחולים במהירות שמעוררת השתאות לא רק בישראל אלא במדינות רבות בעולם. אנחנו שמחים לקחת חלק בעבודת הקודש היומיומית של הארגון ולספק את שירותי התקשורת הטובים ביותר, שמסייעים להזניק את המתנדבים למקרה חירום רפואי בזמן הקצר ביותר".

אלי פולק, מנכ"ל איחוד הצלה: "בחרנו בפלאפון ובאלביט לאחר פיילוט שנמשך מספר חודשים ובמהלכו בצענו במערכת התאמות לצרכים המיוחדים של איחוד הצלה. הצלת חיים היא שליחות עבורנו ואנו שואפים להטמיע את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לשם כך, ומצאנו בפלאפון ובאלביט שותפים לטווח ארוך ואנו בגיבוש תכנית רב שנתית להטמעת טכנולוגיות נוספות שיצעדו אותנו קדימה".

חיים דלמר, מנכ"ל אלביט תקשוב וסייבר: "אנו מודים לארגון איחוד והצלה על הבחירה והאמון בנו. אלביט מיישמת את הידע והניסיון שצברנו במערכות תקשוב צבאיות בכדי לספק יכולות ייחודיות בתחום התקשורת הסלולרית יחד עם אפליקציות מתקדמות לארגונים וחברות לטובת ניהול ובקרה אפקטיביים של שירותים קריטיים".

בשנה האחרונה מעל 6,000 מתנדבי איחוד הצלה מכל הארץ, טיפלו ב-625,000 מקרים רפואיים בזמן הגעה של 160 – 90 שניות!
אנחנו משוכנעים שבעזרתכם אפשר להגיע יותר מהר

אולי גם יעניין אותך