עושים מצווה וזוכים לחיות כמו מלכים שלש שנים

עושים מצווה וזוכים לחיות כמו מלכים שלש שנים

בימים אלו של חוסר וודאות כלכלי: ב'איחוד הצלה' נותנים לכם הזדמנות לחיות כמו מלכים • מה זה אומר לחיות כמו מלך? משכורת חודשית, רכב מפואר, חבילת שיפוץ לבית, וזו רק ההתחלה של הפרס • במיוחד השנה: עוד 13 הגרלות בונוס משתלמות ומפנקות במיוחד • מרנן ורבנן גדולי ישראל במכתב נדיר על השותפות עם 'איחוד הצלה': "וכל הרוצה להציל עצמו ובני ביתו מכל פגע, יעשה שותפות זו".

משה אסולין

ההגרלה הגדולה של השנה נפתחת! לאחר צפייה גדולה בציבור, כעת נפתחת המכירה הסינית השנתית של "איחוד הצלה", אשר על מנת להציל עוד ועוד חיים באמצעות רבבות המתנדבים הפרושים בכל רחבי הארץ, פותחים במבצע גיוס כספים אדיר שבו גם אתם יכולים לזכות באחד משלל הפרסים המכובדים שיש בהגרלה.

בכל שנה ושנה המכירה הסינית של איחוד הצלה מתעלה על עצמה, אך בשנה הזו – השנה השישית – ופרט לאור המצב העולמי הלא פשוט, הגו ב'איחוד הצלה' רעיון מיוחד:

בתקופה כזו מה שחשוב לכל אחד ואחד מאיתנו זה העוגן הכלכלי, הידיעה שלא משנה מה קורה בארץ או בעולם, יש לך מקור כלכלי שאתה יכול לסמוך עליו. כיום, לאור הקורונה, הדבר נראה כמו חלום רחוק במיוחד, עד שב'איחוד הצלה' החליטו להפוך את החלום הזה – למציאות.

איך? בתרומה של 55 ₪ לחודש במשך עשרה חודשים תזכו בכרטיס אחד להגרלה שיכולה להפוך לכם לטובה את החיים ולתת לכם לחיות כמו מלכים. מה זה אומר לחיות כמו מלך?

לחיות כמו מלך זה אומר לקבל משכורת חודשית של 12,000 ₪ בכל חודש, למשך 3 השנים הבאות. במצטבר זה יוצא כמעט חצי מיליון שקלים.
חצי. מיליון. שקלים.

לחיות כמו מלך זה אומר לקבל במתנה רכב מרווח של שברולט אקווינוקס ל-3 שנים, כולל טיפולים וביטוחים לרכב- כמו שמגיע למלך.

כל מלך חייב ארמון טוב, לכן הזוכה בהגרלה יקבל גם חבילת שיפוץ לבית שכוללת שיפוץ למטבח, חדרי האמבטיה והשירותים, ריצוף, ועוד.

וזו רק ההתחלה: הזוכה המאושר יקבל גם 10,000 ₪ לרכישת מוצרי חשמל, 10,000 ₪ לרכישת ביגוד והנעלה, ועוד 10,000 ₪ לרכישת צעצועים, שיהיה.

כמובן שגם אם לא זכיתם בהגרלה הראשית יש לכם סיכויים גדולים לזכות באחת משלש עשרה הגרלות הבונוס המיוחדות הנערכות השנה. מה יש שם? ובכן:

מטבח יוקרתי בשווי של 20,000 ₪, מערכת ישיבה מפנקת ויוקרתית בעבודת יד, חדר ילדים מעוצב ומושלם, פאה יוקרתית בשווי 13,000 מבית חיה שטינברגר, או סט מוצרי עור יוקרתיים הכוללים סט מחזורים, קופסא לאתרוג, סידור תהילים וקופת צדקה יוקרתית מבית 'עורגינל'.

וזה לא הכל: בהגרלות הבונוס תוכלו לזכות גם בחופשה מלכותית לכל המשפחה ברשת בתי הנופש 'אצולת אירופה', בספסופה, עמק האלה או צפת. תוכלו לזכות גם בספריה מלכותית, בפינת אוכל יוקרתית לבית, בווילון אצילי, במכונת תפירה מבית 'ברנינה', בחבילת נדוניה מהודרת, במצלמה דיגיטלית איכותית או במזגן חכם לבית חם.

ב'איחוד הצלה' אומרים לנו כי העלות השוטפת של 'איחוד הצלה' לא ממומנת ע"י אף גורם ממשלתי והתפעול של משימת הצלת החיים השוטפת, עומד על עשרות מיליוני שקלים בשנה.

"מדובר בעול עצום מנשוא, אך החשיבות והנחישות להצלת חיי אדם, גוברת אצלנו על כל עול. אין ספק שהמכירה הסינית עוזרת לנו בכל שנה ושנה לעמוד בעלויות העצומות של תפעול מערך הצלת החיים הענק של "איחוד הצלה"

המכירה הסינית מלווה בקריאת קודש של מרנן ורבנן גדולי ישראל שמביאים את דברי חז"ל כי 'המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם ומלואו' ואומרים כי מי שקונה חלקו בשותפות עם אנשי החסד של 'איחוד הצלה' זוכה במצוות הצלת נפשות. "וכל הרוצה להציל עצמו ובני ביתו מכל מיני פגע יעשה שותפות זו". כתבו מרנן ורבנן מרן ובראשם מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי, מרן חכם שלום כהן, מרן הגר"ש בעדני, מרן רבי דוד יוסף שליט"א, מרן האדמו"ר מויזניץ, כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז, מרן הגר"מ מאזוז, מרן הראשון לציון הגרש"מ עמאר, הגאון רבי ראובן אלבז חבר מועצת חכמי התורה והגאון רבי דוד בצרי.

כאמור, כרטיס אחד להגרלה יעלה 55 שקלים לחודש כפול עשרה חודשים, בסכום הזה תזכו להיות שותפים בהצלת חיים עם המתנדבים המסורים של 'איחוד הצלה'. שלושה כרטיסים יעלו 90 שקלים כפול 12 חודשים, בסכום הזה תזכו להיות שותפים ולתרום ערכת חמצן לתינוקות וילדים.

אם תרצו לקנות ששה כרטיסים להגרלה הגדולה, תצטרכו לתרום 150 שקלים בחודש כפול 13 חודשים, בסכום הזה תזכו גם לתרום ערכת חמצן מצילת חיים שתסייע למתנדבי איחוד הצלה להציל חיים בזמן אמת.

תרומה של 200 שקלים לחודש כפול 12 חודשים תזכה אתכם בתשעה כרטיסים להגרלה הגדולה, כולל כרטיסים להגרלות הבונוס. ברכישת החבילה הזו תזכו גם לתרום ערכת חמצן וערכת החייאה מצילות חיים.

אם תתרמו 300 שקלים לחודש כפול 12 חודשים תזכו לתרום תיק החייאה מתקדם שמציל כל שנה עשרות חולים ופצועים. כמו כן תזכו ל-15 כרטיסי הגרלה וכן לכרטיסים להגרלות הבונוס.

ובתרומה של 750 שקלים בחודש למשך שנה שלמה, תזכו לתרום מכשיר דפיברילטור מציל חיים, מכשיר שכאשר הוא מוצב במקומות ציבוריים הוא יכול להציל חיים רבים פשוטו כמשמעו. בנוסף לזה תזכו בעשרים וחמשה כרטיסים להגרלה הגדולה ובכרטיסים להגרלות הבונוס.

אז למה אתם מחכים? חייגו *5935 למוקד של איחוד הצלה, ניתן להצטרף להגרלה גם באתר ca.1221.org.il
בואו והצטרפו לשותפות שיכולה לשנות לכם את החיים, 3 שנים של רוגע כלכלי.