משתתפים בהצלת חיים וזוכים לרוגע כלכלי!

הגרלה 2022

מצילים חיים וזוכים ב-3 שנים מלאות של רוגע כלכלי אמיתי: משכורת חודשית; רכב יוקרתי; שיפוץ הבית. והשנה: יש גם "אקסטרה"

אתם רואים אותם בכל פינת רחוב. שהסירנה שלהם נשמעת ברקע הלב שלכם מחסיר פעימה. אבל הידיעה שהם נמצאים תמיד בכל מקום בכל עיר, בכל ישוב בכל שכונה. הידיעה הזאת מרגיעה אתכם. אתם ידועים שאם חלילה קורה משהו, המתנדבים של 'איחוד הצלה' יהיו הראשונים להגיע לזירה. הראשונים שיצילו חיים. הראשונים להרגיע שמדובר בילד קטן שנפצע ומייבב. הראשונים לקחת שליטה על אירועים מורכבים ואסונות גדולים ר"ל.

לרכישת כרטיסים > לחצו כאן <

מאחורי האופנוענים מאחורי המתנדבים מאחורי האמבולנסים, עומד ארגון ההצלה הגדול 'איחוד הצלה' ארגון שמזמן הוא חלק בלתי נפרד מהנוף של ישראל. אתם רוצים להיות חלק מהארגון הזה. אתם רוצים להיות שותפים בעשייה המדהימה הזאת. שותפים שיש להם מניות בהצלת חיים. שותפים בכל דופק שחזר לאדם בזכות המהירות של מתנדבי 'איחוד הצלה'. שותפים לתחושת הביטחון של האזרחים בישראל, שיש להם ארגון הצלה מהיר שיודע לתת מענה לכל צרה שלא תבוא.

שמונה שנים, שמונה פעמים, שהפכתם כל פעם לשותפים. כיאה לשותפים מכובדים, אתם דואגים למתנדבים ואנחנו ב'איחוד הצלה' דואגים לפנק אתכם. כל פעם אנחנו מפתיעים אתכם מחדש והפעם אתם יכולים להיות רגועים. יש לנו הפתעה מדהימה עבורכם. 3 שנים של רוגע כלכלי. תחשבו על זה שוב. 3 שנים שאתם לא צריכים לדאוג. 3 שנים שאתם הולכים לחיות כמו מלכים. משכורת מכובדת של 12,500 שקל נכנסת  כל חודש נכנסת ישירות לחשבון הבנק שלכם. רכב חדש ומפואר יונדאי קונה 2022 כולל עמדת טעינה חשמלית . ואי אפשר בלי דירה נאה, אז אנחנו גם נדאג לשפץ לכם את הדירה. לא סתם שיפוץ. שיפוץ שכולל מטבח חדש, ריצוף לבית, חדרי אמבטיה ושירותים חדשים.

לרכישת כרטיסים > לחצו כאן <

החידוש המרענן של השנה: "אקסטרה ואוו".

על כל כרטיס או חבילת כרטיסים תינתן האפשרות למשתתפים להוסיף 20% על התרומה החודשית ולהיכנס לסטטוס של זוכה "וואו אקסטרה". – "וואו אקסטרה" הינו מענק חד פעמי בסך 120,000 שקלים.

במידה והמשתתף שעלה בגורל כזוכה בפרס הגדול הוסיף את דמי ההצטרפות למסלול זה, הוא יקבל בנוסף ל-3 שנים של רוגע כלכלי גם את המענק הנוסף.

בקיצור תתחילו לחלום על החיים של בני מלכים לשלוש שנים.

לפני החלום, כדאי לכם ממש להזדרז כי יש לנו גם הגרלת זריזות שתבטיח לכם 20,000 שקל לקניות לחגים. רק למצטרפים עד יום ראשון י"ז אלול 03/09/2022

אז מהרו והבטיחו את מקומכם בהגרלה שיכולה לתת לכם שקט כלכלי לשלוש שנים, ויש עוד פרסים נוספים לרוכשים חבילות כרטיסים. רוכשים כרטיסים יכולים לזכות בפרסים ומצילים חיים של הרבה מאוד אנשים.

לרכישת כרטיסים > לחצו כאן <

 

בעלי הכשרה רפואית, מעוניינים להצטרף להתנדבות באיחוד הצלה

אולי גם יעניין אותך