לראשונה מהקמת איחוד הצלה: ביקור רשמי של שר בריאות בארגון רפואת החירום

יולי אדלשטיין

לראשונה מהקמת איחוד הצלה: ביקור רשמי של שר בריאות בארגון רפואת החירום

השר אדלשטיין: טוב שיש אנשים טובים שעוזרים להציל חיים. כשיש תשתית של חובשים ופרמדיקים כמו איחוד הצלה שמסוגלת לתת מענה בהרבה מקרים היא חשובה

כ"ז באב תשפ'   10:00 16.08.20

נשיא איחוד הצלה: זה יום היסטורי לאיחוד הצלה ששר הבריאות הגיע לבקר וללמוד מקרוב על פעילותם של 6,000 חובשים, פרמדיקים ורופאים שפועלים בארגון בהתנדבות ומגישים בכל שנה עזרה רפואית בחינם למאות אלפי חולים ופצועים

יולי אדלשטיין

יולי אדלשטיין

שר הבריאות, ח"כ יולי אדלשטיין, הגיע היום (ראשון) לביקור רשמי בארגון רפואת החירום איחוד הצלה. השר אדלשטיין הוא שר הבריאות הראשון שערך ביקור רשמי במטה איחוד הצלה מאז הקמת הארגון בשנת 2006. השר, מלווה בראשי מטהו ובצוות מקצועי, קיבל סקירה על פעילות איחוד הצלה בימי שגרה ובתקופת הקורונה. נשיא איחוד הצלה אלי ביר, מנכ״ל איחוד הצלה אלי פולק, יו"ר הארגון משה טייטלבוים, הסמנכ״ל דובי מייזל ומנהל קשרי ממשל באיחוד הצלה שבי רפפורט הציגו בפני השר את מוקד החירום הבינלאומי של איחוד הצלה, את פריסת 6,000 המתנדבים ופעילותם ברחבי הארץ ואת כלי התחבורה והציוד הרפואי המשמש להצלת חיים.

השר אדלשטיין אמר בסיום הביקור כי "טוב שיש אנשים טובים שעוזרים להציל חיים. כשיש תשתית של חובשים ופרמדיקים כמו איחוד הצלה שמסוגלת לתת מענה בהרבה מקרים היא חשובה. אני מאוד שמח להיות כאן ולראות את הפעילות הענפה, אני יודע שבמשרד יש לכם הרבה מאוד שותפים על מנת להגיע לפתרונות כדי לעשות סדר בנושא הזה וצריך לעשות סדר. אנחנו נשתדל לעשות סדר על מנת לכלול את כל מי שצריך להיות כלול במערכים הללו".

יולי אדלשטיין
טוב שיש אנשים טובים שעוזרים להציל חיים

נשיא איחוד הצלה אלי ביר אמר כי "זה יום היסטורי לאיחוד הצלה ששר הבריאות הגיע לבקר וללמוד מקרוב על פעילותם של 6,000 חובשים, פרמדיקים ורופאים שפועלים בארגון בהתנדבות ומגישים בכל שנה עזרה רפואית בחינם למאות אלפי חולים ופצועים. ביקור השר מעיד על התמיכה שהוא נותן למתנדבים ולארגוננו שעשה מהפכה בתחום העזרה הראשונה בישראל וכיום גם בעולם. אנו מודים לשר אדלשטיין על שהגיע ועל השינויים שהוא מבקש לעשות לטובת אזרחי מדינת ישראל".

בשנה האחרונה 6,000 מתנדבי איחוד הצלה מכל הארץ, טיפלו ב-584,000 מקרי חירום רפואיים בזמן הגעה של 160 – 90 שניות!
אנחנו משוכנעים שבעזרתכם אפשר להגיע יותר מהר

אולי גם יעניין אותך

משה אסולין