כמאה נפגעים קל טופלו עד כה ע"י איחוד הצלה בהלוויית מרן שר התורה

כמאה נפגעים קל טופלו עד כה ע"י איחוד הצלה בהלוויית מרן שר התורה

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה העניקו בשעות האחרונות סיוע רפואי ראשוני לכמאה נפגעים קל במהלך מבצע האבטחה הרפואית בהלוויית הגר"ח קנייבסקי בב"ב

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה העניקו בשעות האחרונות סיוע רפואי ראשוני לכמאה נפגעים קל במהלך מבצע האבטחה הרפואית בהלוויית מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי בבני ברק.

מדובר במקרים של חבלות ופציעות, עלפונות, נפילות מגובה ומקרים רפואיים נוספים שטופלו בזירה ובמרפאות איחוד הצלה – חלקם פונו לבתי החולים באמבולנסים של איחוד הצלה.

מאות מתנדבי איחוד הצלה איבטחו רפואית את מסע ההלוויה עם 39 אמבולנסים של איחוד הצלה. 3 ניידות טיפול נמרץ. 150 אופנועי אמבולנס (אופנולנסים) ורכב חפ"ק. המתנדבים אף סייעו בחלוקת שתיה למלווים.

אלי פולק מנכ"ל איחוד הצלה סיפר: "מדובר בפצועים מחבלות ופציעות עקב הדוחק הרב, נפילות מגובה – גדרות, עצים, ותחנות אוטובוס, חתכים, ובעיות נשימה קלות. כהיערכות להלוויה הקמנו שש מרפאות איחוד הצלה שסייעו במתן מענה רפואי מהיר ע"י רופאים פרמדיקים וחובשים".

מושיקו מוסקוביץ' ראש אגף מבצעים של איחוד הצלה סיכם: "בהיערכות נכונה תוך שיתוף פעולה עם משטרת ישראל שאף היא עצמה נערכה בצורה טובה הגענו לאבטח את מסע ההלוויה מאות מתנדבים מכל רחבי הארץ. שיתוף הפעולה סייע לכלל גופי החירום לתת מענה מהיר ולעבור את מסע ההלוויה ללא אירועים חריגים".

אפי פלדמן ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק מסר: "מאז קיבלנו את הידיעה המרה על פטירת מרן שר התורה נערכנו בכוחות גדולים לאבטח רפואית את מסע ההלוויה תוך שיתוף פעולה עם כוחות החירום ועיריית בני ברק. בחסדי ה' מסע ההלוויה הסתיים ללא אירועים חריגים".

צילום: דוברות איחוד הצלה

בעלי הכשרה רפואית, מעוניינים להצטרף להתנדבות באיחוד הצלה

אולי גם יעניין אותך