המתנדב המסור החובש מאיר דוד בראל נבחר להדליק משואה בטקס המשואות הממלכתי

ארגון המתנדבים הלאומי – איחוד הצלה, גאה ומברך על בחירתו של המתנדב המסור החובש מאיר דוד בראל להדליק משואה בטקס הדלקת המשואות הממלכתי.

בשבעה לאוקטובר, יצא מאיר מביתו בגני טל שליד גדרה לכיון בני עיש, במשך שעות ארוכות טיפל במקצועיות רבה בעשרות פצועים, פיקד על חובשי איחוד הצלה שסיכנו עימו את חייהם בשטח וייצר קו ביצור לישוב.

אלי פולק, מנכ״ל איחוד הצלה: מאיר היקר הוא מלח הארץ, הצורה בה דהר אל תוך התופת תוך סיכון עצמו רק בכדי להציל את חייהם של אחרים, מעוררת השתאות והתפעלות רבה. מאיר מתנדב באיחוד הצלה כבר 10 שנים וכיהן כראש סניף חבל שורק של הארגון. אני גאה בו וברוח ההתנדבות והחסד אותה הוא מעביר למתנדבים שאיתו. לאחר שעות ארוכות בהם הציל חיי אדם במסירות, עבר מאיר לטפל באזרחים רבים בכובעו השני כמפקד היחידה המיוחדת ביחידה 360 – מערך הסיוע הלאומי. מאיר הוא דוגמא ומופת לכל 7,000 מתנדבי ומתנדבות איחוד הצלה, שסיכנו גם הם את חייהם בכדי להציל אחרים באותו בוקר קשה מנשוא של השבעה באוקטובר, בזירות הלחימה המדממות בדרום ובישובי העוטף ולא הפסיקו לפעול בשטח עד שווידאו שאחרון הפצועים פונה לבית החולים.״

מאיר דוד בראל נשוי + שישה ילדים, מתנדב כחובש באיחוד הצלה, מכהן כרב המושב ביצרון, מפקד היחידה המיוחדת ביחידה 360 – מערך הסיוע הלאומי ומבעלי מסעדת פיטמאסטר הירושלמית.

קרדיט צילום: איחוד הצלה

בעלי הכשרה רפואית, מעוניינים להצטרף להתנדבות באיחוד הצלה

אולי גם יעניין אותך