הכר את המתנדב דניאל גולדמן – ניסים וג'קלין בן עזרא

הכר את המתנדב דניאל גולדמן – ניסים וג'קלין בן עזרא
שיתוף

דניאל גולדמן – ניסים וג'קלין בן עזרא סניף יקנעם מגידו

דניאל גולדמן, מתנדב כחובש באיחוד הצלה ופרויקט 'תן כבוד' בשלוש השנים האחרונות. הוא מתגורר עם אשתו ושני ילדיו ביקנעם.

 

תן כבוד בשבילי:

פרויקט 'תן כבוד' מאוד משמעותי ויכול להביא תחושת שלווה וסיפוק רבה הן לאזרח הוותיק והן למתנדב במהלך הביקורים. הפגישה בכל שבוע היא זמן שבו שנינו מסוגלים להירגע, לדבר על השבוע שלנו, ולקבל הפסקה מהלחץ של כל מה שקורה בחיינו. יש לי פגישה שגרתית בכל שבוע עם ניסים, זה ממש כיף וברגע שהתחלתי לבקר, הצלחתי להבין טוב יותר את חשיבותו של הפרויקט.

 

הקשר עם הותיק:

ניסים מבוגר ולא שומע היטב וסובל מסוכרת ולחץ דם גבוה. בביקור קבוע אני מתחיל בדרך כלל בלקיחת מדדים, ובנוסף בודק את רמות הסוכר ולחץ הדם שלו כדי לוודא שהם יציבים. אנו מדברים  אחד עם השני על השבוע שעברנו, וגם אשתו של נסים, ג'קלין, נמצאת שם בדרך כלל. אני שואל אותה לשלומה וכולנו מנהלים שיחה יחד. אנחנו גם נהנים להתייעץ אחד עם השני בשאלות שונות שיש לנו. לפעמים גם צופים יחד בטלוויזיה.

 

רגע שיא:

הביקור המיוחד והבלתי נשכח עבורי היה הביקור הראשון שלנו לאחר מגפת הקורונה, שבמהלכו דיברנו רק בטלפון. לא התראינו כבר שבועות והיה קשה להישאר עם המסכות ולשמור על מרחק חברתי. גם נסים וגם אני מנענו מעצמנו לחבק אחד את השני, אבל שמרנו מרחק כדי להגן ולהישמר. יש לי קשר ממש חזק גם עם ניסים וג'קלין, ובכל ביקור אנחנו מצליחים להתחבר יותר.

 

מילה מהותיק:

בני הזוג בן עזרא חושבים ש"תן כבוד" הוא פרויקט מדהים, בעיקר בגלל המתנדב דניאל, שמבקר אותם מדי שבוע. יש להם שבחים רבים עליו. "דניאל הוא בן אדם למופת. אנחנו כל כך אוהבים אותו. הוא מתייחס לשנינו בכל כך הרבה כבוד".

 

נסים וג'קלין הביאו דוגמאות נוספות כדי לשפוך אור על מה שהופך את המתנדב "שלהם" למיוחד כל כך. גם בזמן שדניאל נסע מחוץ לארץ, הוא לא שכח את הפגישות השבועיות שלנו והתקשר אלינו בטלפון לדבר איתנו. הוא תמיד אומר לנו שהוא כאן כדי לעזור בכל דבר ומוכן לבוא בכל פעם שנצטרך אפילו באמצע הלילה. בחיים שלי לא פגשתי מישהו כמוהו. כשדניאל בא לבקר בלילות שלישי, הוא לוקח לניסים מדדים ולאחר מכן יש לנו שיחות ארוכות ומדברים על השבוע שלנו או היום שלנו וכל דבר אחר שקורה מאז הפעם האחרונה שנפגשנו.

אנחנו רוצים להודות לדניאל שמגיע כל שבוע, זה כל כך מרגש כשדניאל מגיע והביקורים שלו הופכים את השבוע שלנו להרבה יותר טוב, אנחנו כל כך אוהבים אותו, כמו אחד הילדים שלנו.

 

דבר הרכז:
ניר וינטר, סניף יקנעם מגידו

דני, מתנדב בפרויקט כבר כמה שנים.
הותיק הקודם שלו שלצערנו כבר נפטר, עבר לבית אבות, וביקש מבני המשפחה שלו שבית האבות יהיה קרוב ליקנעם כי הוא נקשר מאד לדני.
אחרי שהקשיש נפטר, המשפחה עדיין הייתה תקופה בקשר עם דני ובנוסף לקחו אותו להפלגה קצרה לאות תודה והערכה.
דני ביקש לקבל ותיק חדש ומאז מתנדב עם בני הזוג בן עזרא.

סכום התרומה
תשלום
בחירת המוצר מציל החיים

לתרומה בסכום אחר

תרומה של: ₪6000 חודשים
מודים לך על תרומתך בסך ₪
* קבלה תשלח לדוא"ל מייד לאחר התרומה
הגעתי מהמוקד הטלפוני
אשמח לקבל חדשות ועדכונים אני מסכים לתנאי התקנון

בשנה האחרונה אלפי מתנדבי איחוד הצלה מכל הארץ, טיפלו ב-625,000 מקרי חירום רפואיים בזמן הגעה של 160 – 90 שניות!

הם לא גובים תשלום על הטיפול מהחולים והפצועים, הם יכולים להמשיך ולהציל חיים, רק בזכות התרומה שלך.

אולי גם יעניין אותך

סכום התרומה
תשלום
בחירת המוצר מציל החיים

לתרומה בסכום אחר

תרומה של: ₪3240 חודשים
מודים לך על תרומתך בסך ₪
* קבלה תשלח לדוא"ל מייד לאחר התרומה
הגעתי מהמוקד הטלפוני
אשמח לקבל חדשות ועדכונים אני מסכים לתנאי התקנון