ביקור ח"כ טלי פלוסקוב במוקד איחוד הצלה

איחוד הצלה
ח"כ טלי פלוסקוב ביקרה אמש במטה "איחוד הצלה" בירושלים. בתום הביקור אמרה: "אני כל כך נרגשת שהכרתי אנשים מדהימים שפועלים במסגרת איחוד הצלה – מגיע לכם תודה אמיתית מכל הלב לא רק ממני אלא מכל אזרחי ישראל".

צפו בדברים המרגשים שאמרה סגנית יו"ר הכנסת ח"כ 'טלי פלוסקוב' בביקור באיחוד הצלה 

ח"כ וסגנית יו"ר הכנסת, טלי פלוסקוב, ממפלגת "כולנו" ביקרה אמש (שלישי) במטה "איחוד הצלה" בירושלים. ח"כ פלוסקוב, חברת ועדת העבודה, הרווחה והבריאות, הגיעה לביקור על מנת להתרשם מפעילות מתנדבי "איחוד הצלה" להצלת חיים ברחבי הארץ.

זאב קשש  ודובי מייזל מנהל מבצעים בינלאומיים בארגון הובילו  את הביקור, במסגרתו סיירה ח"כ פלוסקוב במוקד "איחוד הצלה" ושמעה סקירה על פעילות המתנדבים בגזרות השונות ברחבי הארץ.

  זאב קשש סיפר לח"כ על התנהלות הארגון בשגרה ובשעת חירום ועל שיתופי הפעולה שלו עם ארגונים נוספים. ח"כ פלוסקוב פגשה בחלק מאנשי הרפואה בארגון ובמתנדבי השירות האזרחי ב"איחוד הצלה" והתרשמה מהציוד הרפואי המתקדם בו משתמשים אנשי הארגון על מנת להציל חיים.

בתום הביקור אמרה ח"כ פלוסקוב: "אני כל כך נרגשת אחרי הסיור, הכרתי אנשים מדהימים שפועלים במסגרת איחוד הצלה. מגיע לכם תודה על התרומה הנפלאה שאתם עושים בהתנדבות ומכל הלב. על המקרים שראיתי ושמעתי מגיע לכם תודה אמיתית מכל הלב לא רק ממני אלא מכל אזרחי ישראל המצפים לעזרתכם ואתם פשוט נמצאים בשבילם במהירות וביעילות".

 זאב קשש הודה לח"כ פלוסקוב על דבריה החמים ואמר כי בכך היא מחזקת את מתנדבי הארגון ומעניקה להם כוח להמשיך בעשייה למען אזרחי ישראל".

צילום: 'איחוד הצלה' – אגף מדיה

תרומה באמצעות PayBox