בבני ברק נערכים לפורים – צי אמבולנסים וניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה

פעילות איחוד הצלה

בבני ברק נערכים לפורים – צי אמבולנסים וניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה

בית הרפואה 'מעיני הישועה' וארגון 'איחוד הצלה' נערכים גם השנה לשיתוף פעולה נרחב בחג פורים הבעל"ט. צי אמבולנסים וניידת טיפול נמרץ יחד עם צוותי נהגים וחובשים יפעלו בעיר במשמרות במהלך חג הפורים לטובת פינוי בחינם בדגש על שיכורים שנמצאים במצב חירום.

הנהלת בית החולים ואיחוד הצלה הכריזו על פעילות משותפת של צוותי המיון בבית החולים יחד מתנדבי איחוד הצלה שיתקיים לאורך כל חג הפורים כאשר איחוד הצלה מצידו יתגבר את פעילות מוקד החירום ויפעיל 6 אמבולנסים וניידת טיפול נמרץ עם צוותים של נהגים וחובשים במשמרות לאורך כל הפורים ובית החולים יתגבר משמעותית את צוות המיון ויערך לקליטת כל המפונים במתכונת אירוע רב נפגעים.

אפי פלדמן ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק מסר: "עשרות נהגי אמבולנס וניידת טיפול נמרץ של "איחוד הצלה" סניף בני ברק יפעלו במשמרות סביב השעון בשיתוף פעולה מתמשך עם המרכז הרפואי מעיני הישועה, במטרה להיערך למבצע משותף של פינויים לאורך כל חג פורים ע"י תגבור צי אמבולנסים של איחוד הצלה לטובת תושבי ב"ב בחג הפורים".

ישראל אלתר סגן ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק אומר כי "מדובר בשיתוף פעולה עם מעייני הישועה שמשפר בצורה מיטבית ביותר את המענה המהיר ביותר לציבור התושבים בבני ברק, שמקבלים מארגון איחוד הצלה שירות חינם כל השנה. מנהלי המחלקות במרכז הרפואי פועלים ליצירת שיח בין הצדדים, ולחיזוק הקשר בין בית החולים לאיחוד הצלה סניף בני ברק, ולפיתוח פרויקטים נוספים, אשר יגרמו לשיתוף פעולה פורה גם בעתיד".

חילי מילר רכז מבצעים של איחוד הצלה סניף בני ברק מסר: "כידוע מצוות החג "חייב אינשי לבסומי בפוריא עד דלא ידע" נעשית לפעמים בהידור רב וחלקם מגיעים למצבים של איבוד הכרה ומצבים רפואיים קשים. כמו כן רובם של השיכורים נמצאים מושלכים במדרכות וברחובות העיר בני ברק, מניסיון העבר אזרחים ואף נהגי מוניות גם מסרבים לפנותם ומצבם מתדרדר כשהם נמצאים ללא פיקוח והשגחה, ולאור הניסיון משנים עברו הוחלט ע"י איחוד הצלה ומעיני הישועה להיערך לכך מראש בתגבור של צי אמבולנסים שיתנו מענה לאורך כל חג הפורים לפינוי מהיר של כל השיכורים שמצבם לא טוב אל בית החולים 'מעיני הישועה' תוך תגבור של מוקד החירום של איחוד הצלה".

 

בשנה האחרונה מעל 6,000 מתנדבי איחוד הצלה מכל הארץ, טיפלו ב-625,000 מקרי חירום רפואיים בזמן הגעה של 160 – 90 שניות!
אנחנו משוכנעים שבעזרתכם אפשר להגיע יותר מהר

אולי גם יעניין אותך

תרומה באמצעות PayBox