איחוד הצלה ערוכים להגעת הרבבות למירון

איחוד הצלה ערוכים להגעת הרבבות למירון

ל"ג בעומר תשפ"ג: איחוד הצלה ערוכים להגעת הרבבות למירון

צוותי איחוד הצלה בתיאום עם כלל כוחות החירום הפועלים במירון, ערוכים לתחילת מבצע האבטחה הרפואית הגדול של הילולת רשב"י במירון אשר יחל מחר בבוקר ויסתיים ביום שלישי בלילה. במסגרת ההיערכות התקיים היום (ראשון) תרגיל אר"ן בהשתתפות כלל כוחות החירום הפועלים על ההר, אשר דימה מתן מענה מהיר ומיידי של צוותי הרפואה והחירום בעת אירוע חריג במהלך הילולת ל"ג בעומר

אלי פולק מנכ"ל איחוד הצלה מסר: "איחוד הצלה יפעלו גם השנה במבצע אבטחת שלומם של רבבות העולים לתפילה במירון. מאות מתנדבי איחוד הצלה מכל רחבי הארץ, יפעלו במשמרות סביב השעון ויטלו חלק במערך האבטחה והסיוע הרפואי".

סגן מנהל אגף מבצעים באיחוד הצלה דוד סלח: לאחר ישיבות תיאום ותכנון רבות יחד עם מפיק ההילולא, הפרויקטור וכלל גופי החירום הפועלים בהר פקודת המבצע מוכנה ואנו ערוכים לתת מענה רפואי מקצועי לכל מקרה חירום בתקווה שההילולא תעבור בשלום ללא אירועים חריגים.

מנהל אגף מתנדבים באיחוד הצלה צביקה רובין ציין, כי את משימת האבטחה הרפואית של הילולת הרשב״י במירון, יבצע איחוד הצלה בשיתוף עם 95 ארגוני ההצלה הפועלים תחתיו, בהם: איחוד הצלה גליל, טבריה, חצור, צפת, קריית שמונה, חיפה, רמת הגולן, יקנעם, כרמיאל, יבניאל, נהריה, עכו, מעלות, נתניה, חדרה, בני ברק, תל אביב, אלעד, ירושלים, מודיעין, מודיעין עילית, בית שמש, פתח תקווה, רחובות, בנימין, יו״ש, ביתר עילית, אשדוד, שדרות, אשקלון, באר שבע ועוד.

בני לופס מנהל אגף לוגיסטיקה באיחוד הצלה מסר: "כחלק מהיערכות איחוד הצלה למבצע אבטחת רבבות העולים לתפילה בציונו הקדוש של הרשב"י במירון מטה הלוגיסטיקה של איחוד הצלה פועל על ההר בשבוע האחרון בכוחות מתגברים על מנת לאפשר את מבצע האבטחה הגדול על הצד הטוב ביותר.

צילומים מהתרגיל היום במירון: יחיאל גורפיין

בעלי הכשרה רפואית, מעוניינים להצטרף להתנדבות באיחוד הצלה

אולי גם יעניין אותך