כונני החירום באומן הצטרפו לאיחוד הצלה

איחוד הצלה אומן

בטקס רב רושם שנערך בסמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה בהשתתפות רב קהילת ברסלב באומן הרב יעקב ג'אן ויו"ר הצלה אוקראינה הרב הלל כהן חולק ציוד רפואי, מירסים ואמצעי קשר לצוות כונני איחוד הצלה אומן – הצלה אוקראינה. שדרוג הכוננים באמצעי הקשר והציוד הרפואי ישדרג את פעילות הצלת החיים של הכוננים גם בשבת קודש ע"פ ההלכה. 

מוקד החירום הבינלאומי של איחוד הצלה מפעיל את מערך הכוננים בשיתוף פעולה עם הצלה אוקראינה וערוך לקבלת מקרי חירום 24 שעות ביממה ולהזניק את כונני אומן גם בשבתות וחגים ע"פ ההלכה. מוקד איחוד הצלה פעיל 24 שעות במספר מקומי באוקראינה 063-800-1221 גם בשבת ע"פ ההלכה.

כמו כן כונני איחוד הצלה אומן – הצלה אוקראינה חוברו לאפליקציית החירום הבינלאומית של איחוד הצלה לטובת פעילות הצלת החיים של הכוננים בסמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה. חובשים ופראמדיקים של איחוד הצלה מישראל שנמצאים באומן יקבלו גם את מקרי החירום ויוכלו לצאת ולסייע.

פעילות איחוד הצלה באומן מתבצעת תוך שיתוף פעולה הדוק עם הרב הלל כהן יו"ר הצלה אוקראינה והרב יעקב ג'אן רב הקהילה באומן תוך הפעלה מקצועית של פרמדיקים וחובשים של איחוד הצלה מישראל המגיעים לאומן במהלך כל ימות השנה ובתקופת ראש השנה ויוכלו לצאת למקרי חירום ולסייע רפואית לצוות כונני אומן. הנפגעים לאחר טיפול רפואי ראשוני יפונו למרפאת הצלה אוקראינה שבסמוך לציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן ובמידת הצורך הרב הלל כהן יו"ר הצלה אוקראינה יתאם פינוי לבתי החולים בקייב.