אגף תחבורה

אירוע השקה 180 אופנועים

פעילות רשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה מבוססת בין היתר על מערך תחבורתי מהיר, יעיל ורחב. הכולל כיום (2020) מעל 6,000 מתנדבים – אנשי רפואה – חובשים, פרמדיקים ורופאים. מתנדבי פרוייקט תן כבוד, מתנדבי יחידת חוס"ן, אופנולנסים (אופנועי אמבולנס) ואופני אמבולנס חשמליים מהירים, אמבולנסים, רכבי שטח,  מינילנסים, ודפיברילטורים הפזורים בכל רחבי הארץ אצל כונני רפואת החירום, מאות צוותים בעשרות סניפים ומרכזי ציוד, בכל יום מטופלים באלפי מקרי חירום בכל יום, יחד עם טכנולוגיות מבוססות GPS, מאפשרים למוקד איחוד הצלה להזניק למקום האירוע אנשי רפואת חירום במזמן הגעה ממוצע ארצי של 3 דקות, וממוצע של 90 שניות בערים מרכזיות.

מנהלי ועובדי אגף תחבורה מתכללים את כלל הפעילות של רכבי הארגון, דואגים לתחזוקת הרכבים, להכשרת החובשים הרכובים על אופנולנסים לרכיבה מבצעית בטוחה ועל הכשרת נהגי אמבולנס של איחוד הצלה.

 

כלי האגף

אופנולנס איחוד הצלה - צילום שירה הרשקופ אופנולנס איחוד הצלה – צילום שירה הרשקופ

נט"ן איחוד הצלה

נט"ן איחוד הצלה

'יחידה 4' – יחידת רכבי השטח של 'איחוד הצלה'

מחלקות האגף

הפעלה מבצעית של כלי הרכב המבצעיים בארגון, וניהול תהליכי הכשרה, תחקור בקרה ובטיחות.

איחוד הצלה אופנולנסים

המחלקה עומדת בקשר עם כלל הרכזים ע"מ לתת שירות טכני לכלל המתנדבים, במקביל המחלקה עומדת מול המוסכים השונים ע"מ למטב את השירות למתנדבים.

המוסך נותן מענה לכלל השדרוגים והחלפות הכלים בין הרוכבים.

המטרה לתת שירות לכלל הרוכבים בזמן נתון, ע"י בעל מקצוע.

ניהול ההוצאות הכספיות המרובות של האגף, תוך כדי עבודה שוטפת בטיפול תאונות, אישורי עבודה למוסכים לביצוע עבודות שונות למתנדבים

האמונה על כאלף רכבי הארגון והטיפול באופן אישי בכל אחד מהמתנדבים.