תיקי החייאה מתקדמים

פעילות איחוד הצלה

תרומת תיקי החייאה
על כל תרומה שלך, קבוצת תורמים מחו"ל יכפילו סכום דומה!

בזכות תרומת תיק החייאה
נצליח להציל עוד
ילד שנחנק פצוע מתאונת דרכים תינוק שטבע פצוע קשה מטופל בהחייאה

איחוד הצלה לא גובה תשלום מחולים ופצועים, הצלת החיים מתאפשרת רק בזכות תרומות של אזרחים יקרים שהצלת חיים יקרה להם. בתרומה שלהם הם למעשה מצילים את הסביבה שלהם, בעזרת התרומות אנו באיחוד הצלה יכולים להקים עוד מערך מתנדבים באיזורים שחסר בהם, בזכות התרומות אנו יכולים לרכוש עוד ציוד יקר.

כיום באיחוד הצלה אנו זקוקים בדחיפות לתיק החייאה מתקדמים כדי לאפשר לעוד מתנדבים להציל חיים באיזור מגוריהם. תיק ההחייאה כולל בתוכו ציוד יקר לטיפול בהחייאה, חוסר הכרה, קוצר נשימה, בפצועי טראומה, תאונות דרכים ופציעות קשות, בגלל שמדובר בציוד מתכלה, והמתנדבים פעילים 24/7 אנו חייבים לחדש מלאי תיקים מידי יום. בתרומה תיק החייאה אנו מצליחים לחדש מלאי למתנדב במשך שלוש שנים!

וזה לא הכל, בימים אלו קבוצת מתורמי איחוד הצלה בחו"ל וקרנות פילנטרופיים לקחו על עצמם להכפיל כל סכום שיתרם למטרת רכישת תיקי החייאה, כך שבתרומת תיק החייאה אחד, למעשה תרמת 2 תיקי החייאה מתקדמים ובזכותך יצליחו להציל מאות חיי אדם!

הדקות הראשונות הן קריטיות להצלת חייו של החולה או הפצוע, ערכת ההחייאה מאפשרת לאלפי מתנדבים להציל חיים בכל מצב ללא צורך להמתין לצוות האמבולנס, מערכת מתקדמת המשולבת GPS מאתרת את המתנדב הקרוב למקום האירוע ומזניקה אותו להתחיל פעולות החייאה עד להגעת האמבולנס. במצב זה כל שנייה חשובה ומגדילה את סיכויי החולה להינצל ללא נזק.
ערכת החייאה אחת, יכולה להציל חיי אדם רבים, בערכה יש ציוד רפואי מתקדם הדרוש בעת הגשת עזרה ראשונה למחוסרי הכרה. הציוד בתיק ההחייאה מתכלה במהירות משום שמתנדבי איחוד הצלה מגישים בכל יום טיפול רפואי. תרומת תיק ההחייאה תסייע לנו לחדש את מלאי הציוד של החובשים, הפרמדיקים והרופאים של איחוד הצלה שמגישים בכל יום טיפול מציל חיים בכל יום.

איך הסכום שתרמת יוכפל?

קבוצת מתורמי איחוד הצלה בחו"ל וקרנות פילנטרופיים לקחו על עצמם להשוות כל סכום שיתרם למען תיקי החייאה בארץ יש