יום הצדעה והתרמה לאומי למתנדבי איחוד הצלה

יום הצדעה למתנדבי איחוד הצלה

חסות ליום הצדעה והתרמה למתנדבי איחוד הצלה

'איחוד הצלה' אינו גובה תשלום על טיפול בחולים ופצועים, הצלת החיים מתאפשרת רק בזכות התרומות.

בערב יום כיפור, יתקיים 'יום התרמה והצדעה לאומי' למתנדבי "איחוד הצלה" הפועלים במסירות יום יום, שעה שעה למען הצלת חיי אדם. בתאונות דרכים, בפיגועי טרור, במקרי חירום רפואיים, בשגרה ובחירום. המתנדבים, חובשים פרמדיקים ורופאים ברגע שמתקבלת קריאת החירום הקרובה אליהם עוזבים מיד את כל עיסוקיהם, ויוצאים ברגל, ברכבם או באמצעות אופנועי החירום של "איחוד הצלה" למען הצלת חיי אדם, להגשת עזרה ראשונה דחופה ולעזרה לכל אדם באשר הוא.

 

התרמה לאומי 28.9.17 005 from United Hatzalah on Vimeo.

 

במהלך יום ההצדעה הלאומי למען "איחוד הצלה" שישודר בשידור חי – משעות הבוקר ועד שעות הלילה המאוחרות, בערוץ 2 בטלוויזיה ובכלי תקשורת נוספים בארץ, יצדיעו ראשי המדינה, בכירי המשק ונציגים מכל רחבי העולם ל-3,500 מתנדבי "איחוד הצלה" המסורים המגיעים מכל שכבות האוכלוסייה בישראל, מכל רחבי הארץ, יהודים וערבים, דתיים וחילונים שמקדישים את חייהם להצלת חיי אדם ללא כל רווח או תמורה, עם הרבה תמיכה משפחתית, תוך הקרבה אישית.

במשך היום ישוחחו המראיינים בתכניות השונות של ערוץ 2 עם מתנדבים, ראשי סניפים, מצילים וניצולים. ראשי המדינה ישגרו את ברכותיהם, אישים שונים יאמצו מתנדבים לשנה הקרובה, ידוענים בענף התרבות בישראל יחבקו את "איחוד הצלה", וכן, העסקים הגדולים והבולטים במשק יירתמו לסייע ל"איחוד הצלה" לקראת שנת הפעילות הבאה בכל רחבי הארץ, לשדרוג מערך החירום וההצלה של הארגון הפועל בכל רחבי הארץ לטובת ולרווחת כלל התושבים והציבור בעת שגרה, חירום ועת צרה.

כיום ממוצע זמן ההגעה של מתנדבי איחוד הצלה הוא 3 דקות, אנו רוצים לצמצם את זמן ההגעה ולהעניק טיפול רפואי לכל חולה ופצוע בכל מקום בארץ תוך 90 שניות.

יום ההתרמה מתקיים בעזרת חברות ועסקים שנרתמו לעזרת מתנדבי איחוד הצלה, ולקחו חסויות ואימצו פעילות של מחוזות שונים ברחבי הארץ, שמות החברות שסייעו ליום ההצדעה וההתרמה למתנדבי איחוד הצלה יפורסמו בכלי התקשורת ביום ההצדעה ויציגו את הפעילות החברתית שלהם למען תושבי מדינת ישראל.

בואו להיות שותפים בהצלת חיים, ולתרום להמשך פעילות מתנדבי איחוד הצלה, בזכותכם נצליח לפרוס את רשת המתנדבים להצלת חיים, ולצמצם את החורים ברשת ההצלה בכל רחבי הארץ, ובכך להגיע לכל חולה ופצוע בתוך 90 שניות.

 

הצטרפו עכשיו והצדיעו למתנדבי 'איחוד הצלה' המצילים חיים באיזור מגוריכם.

 

כל התרומות מוכרות לצרכי סעיף 46 של מס הכנסה.