מינילנס+ רכב חשמלי זעיר מתקדם – מאובזר בציוד רפואי

תרומת מינילנס+ רכב חשמלי זעיר מתקדם – מאובזר בציוד רפואי
מציל חיים

מינילנס+ רכב חשמלי מתקדם – מאובזר בציוד רפואי

המינילנס+ מדלג על מכשולי תנועה עירוניים ובכך מקצר באופן משמעותי את זמן הגעת החובש, שישמש את הארגון בפעילות עירונית כאשר כל שנייה קריטית לקביעת עתידו של הנפגע.

פעילות ארגון המתנדבים הלאומי של איחוד הצלה מבוססת בין היתר על מערך תחבורתי מהיר, יעיל ורחב שכולל מינילנס+ (רכב חשמלי) יתרונותיו של המינילנס+ באים לידי ביטוי בקיצור זמן ההגעה לחולה או פצוע כאשר המינילנס+ יכול לנוע בתוואי עירוני צפוף באופן חופשי יותר מרכב. תרומת מינילנס+ עוזרת להצלת חיים. הוא מאפשר נסיעה ארוכה ללא טעינה. הרכב מצוייד בכל הציוד מציל החיים הקיים באמבולנס רגיל והמתנדבים שישתמשו בו יוכלו לנוע במהירות וביעילות באזורים צפופים. התרומה מכסה את עלות רכישת המינילנס+, הסבתו לרכב חירום ומאפשרת את אחזקתו למשך שלוש שנים. תרום ותסייע בחיזוק ארגון המתנדבים הלאומי של איחוד הצלה.

עלות ואחזקה ל3 שנים:

210,000 ₪

סכום התרומה
תשלום
סכום התרומה ב-₪

לתרומה בסכום אחר

תרומה של: ₪210000 חודשים
מודים לך על תרומתך בסך ₪
* קבלה תשלח לדוא"ל מייד לאחר התרומה
הגעתי מהמוקד הטלפוני
אשמח לקבל חדשות ועדכונים אני מסכים לתנאי התקנון

מינילנס+ רכב חשמלי זעיר מתקדם – מאובזר בציוד רפואי

המינילנס מדלג על מכשולי תנועה עירוניים ובכך מקצר באופן משמעותי את זמן הגעת החובש, שישמש את הארגון בפעילות עירונית כאשר כל שנייה קריטית לקביעת עתידו של הנפגע.

 

מינילנס+ רכב חירום מהיר, המותאם לסביבה העירונית, ופותח במיוחד עבור מתנדבי איחוד הצלה שאינם נוהגים על אופנוע. המינילנס+ הוא רכב זריז, בעל ארבעה מושבים. צר מספיק כדי לתמרן בין שורות של מכוניות הממתינות ברמזורים, מהיר מספיק כדי להגיע לזירת חירום תוך דקות, וזריז מספיק כדי לחנות במקומות זעירים או אפילו על המדרכה. התא אחסון מאחורי המושבים מכיל תיק חובש מצויד במלואו ודפיברילטור נייד. המכונית הקומפקטית הזו, מינלינס+, אידיאלית לשימוש על ידי שני מתנדבים העובדים יחד כצוות מגיבים ראשוני. הוכח, כי שני חובשים המגיעים לזירת אירוע חירום רפואי, מספקים יתרון גדול ויעילים הרבה יותר במתן טיפול מציל חיים. העלות של כל מינילנס+ כוללת שלוש שנים של תחזוקה, ביטוח ובנוסף השלמה מלאה של ציוד רפואי לאחר כל קריאה ומענה לעזרה היא 55,000$.

 

 

התרומה כוללת עלות תחזוקה ופעילות המינילנס לשלוש שנים

מתנדבי איחוד הצלה לא גובים תשלום על הטיפול מהחולים והפצועים הם יכולים להמשיך ולהציל חיים, רק בזכות תרומת מינילנס+ רכב חשמלי זעיר מתקדם – מאובזר בציוד רפואי שלך

יצירת קשר לתרומת מינילנס+ רכב חשמלי זעיר מתקדם – מאובזר בציוד רפואי

איחוד הצלה היא עמותה הפועלת ללא כוונת רווח.

תקציב איחוד הצלה מבוסס על תמיכת הציבור בישראל ובעולם, קרנות וחברות עסקיות. פעילות רשת המתנדבים להצלת חיים מתאפשרת רק בזכות התרומות

תרומה לאיחוד הצלה מאושרת לצורכי מס לעניין תרומות

לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה

ניתן לתרום:

דרך העברה באמצעות בנק הדואר סניף 001 ח-ן 8361599

השאירו פרטים ונחזור אליכם טלפונית לביצוע התרומה ניתן לתרום גם דרך המוקד הטלפוני

תו מידות

טלפון לתרומה מהירה

תוכלו לחייג עכשיו ולקבל את כל הפרטים על המינילנס+ רכב חשמלי זעיר מתקדם – מאובזר בציוד רפואי